It’s Always Sunny In Philadelphia 15. Sezon için Onay Alarak Rekor Kırdı

It’s Always Sunny In Philadelphia 15. Sezon ile devam kararı alındı. Rekora imza atan onay kararı FX’in 2021 için hazırladığı orijinal program listesinde yer aldı.

İzleme fırsatını bulduğumuz 14. sezonu ile It’s Always Sunny, artık en uzun süren canlı aksiyon komedi dizisi unvanını ABC’nin The Adventures of Ozzie and Harriet adlı dizisi ile paylaşıyordu. FX’in amiral gemisi olan yarım saatlik dizi, 15. Sezonun açıklanmasıyla birlikte bu rekoru elinde tutan tek televizyon dizisi olarak tarih kitaplarındaki yerini aldı.

Bu haber, It’s Always Sunny yaratıcısı, yapımcısı ve aktörlerinden Rob McElhenney’in dizinin 15. Sezonunu yazmaya başladığını duyurmasının üzerine geldi.

Ocak ayında, yeni Apple TV+ dizisi Mythic Quest: Raven’s Banquet’in tanıtım turu sırasında McElhenney, “insanlar izlemeye devam ettikleri sürece bunu yapmaya devam edeceğiz,” diyerek It’s Always Sunny hayranlarının şüphelerini gidermişti.

Yine Ocak ayında, FX yönetim kurulu başkanı John Landgraf Deadline’a verdiği demeçte yeni sezon için It’s Always Sunny’nin beyin takımını meydana getiren McElhenney, Glenn Howerton ve Charlie Day ile “aktif şekilde” görüştüğünü dile getirmişti. FX Entertainment başkanı Eric Schrier ise “(Dizinin devam edeceğini) umut ediyoruz,” demişti.

McElhenney ve Howerton tarafından hazırlanan It’s Always Sunny, komedi alanında FX’in ilk başarısı oldu. 

Baş yapımcılığı ve yazarlığını McElhenney, Howerton ve Day’in üstlendiği It’s Always Sunny’nin başrollerinde de bu üçlü, Kaitlin Olson ve Danny DeVito yer alıyor. FXX’te yayınlanan komedi dizisi FX Productions, 3 Arts Entertainment ve RCG Entertainment işbirliği ile ekranlara geliyor. 2019 Eylül ve Kasım ayları arasında izleyicilerle buluşan dizinin 14. Sezonunda çete, Airbnb misafirleri, Thunder Gun 4: Maximum Cool filminin odak grubu gösterimi ve kendisini Paddy’s Pub’ın çatısından atmakla tehdit eden intihara meyilli bir adam ile uğraşmıştı.

Kaynak: https://deadline.com/

Localized by Oytun Buyrukcu

Native Turkish Translator | English to Turkish Localization Expert

Author: Admin